Јутрос су теслићки малишани присуствовали представи „Нака супербака“, у којој је глумила госпођа Нада Блам. Представа говори о вршњачком насиљу и недостатку емпатије. Она учи малишане на које се све начине може ријешити неспоразум. Нада Блам, указала је на важност пријатељства, љубави и разумијевања, а у представи су интерактивно учествовали сви присутни кроз разноразне занимљиве улоге и разговор са глумицом. Послије представе, наши мали посјетиоци, обишли су градску галерију у погледали изложбу г. Перице Ивановића.
Било је ово богато културолошко јутро за неколико вртићких група и првих разреда, у ком смо сви заједно уживали, а могли смо и научити нешто ново.



