Кабаретско вече за памћење у Теслићу 1
У организацији ЈУ „Културни центар Теслић“ и Градске управе Теслић вечерас је одржана представа „Добро дошли у кабаре“, која је теслићкој публици приредила вече испуњено смијехом, али и носталгијом.
На сцени су наступили глумачка дива Тања Бошковић и првак Позориште на Теразијама Раде Марјановић, који су својом енергијом, харизмом и умјетничком зрелошћу освојили присутне већ од првих минута. Њихово извођење кабаретског програма, насталог по текстовима Душко Радовић и Галe Јанковић, донијело је публици препознатљиву духовитост, али и суптилну сјету која прати приче о дјетињству, љубави, пријатељству и временима која многи памте са носталгијом.
Кроз спој глуме, музике и поезије, смјењивали су се тренуци искреног смијеха и тишине испуњене емоцијом.
Сала је била испуњена, а дуги аплаузи на крају вечери потврдили су да је Теслић уживао у представи која на посебан начин слави живот и умјетност. Овакви културни догађаји још једном су показали да теслићка публика препознаје и цијени квалитетан сценски израз.
„Добро дошли у кабаре“ остаје упамћен као вече праве кабаретске и умјетности која насмеје, али и подсјети на оно најљепше у нама.